Followers

oh my Chunji ♥

meh sini meh nak cite sal budak comey =D
tgk gambar kat bawah ni,comey kan dia...
tetiba hati ku terpaut ngan dia...
perggghhhh, ayat gila nak muntah darah kering!!! 


dia dari group TEEN TOP...
aku pon da lama minat dia, tp gitu2 jer...
lpas tgk satu video ni,terus cair...

tetiba seram tgk gmbar ni,cam ponti pon ada~hahaha
 jom layan dorang punya video plak ;)


jom kenal Chunji =D

Real Name: Lee Chan Hee
Birthday: 1993.10.05
Age: 16
Height: 173 cm
Weight: 53kg
Hobbies: Puzzles, reading
Speciality: Imitations
Education: Seongji Middle School, 2nd grade
'Power Voice'

yg lain tu, korang guna korang punya lappy cari erk....
x berminat plak nak post kat sini...
hahaha

2 comments:

hyz said...

saya lagu comey kowt.. hahahaha perasan....

LaLa said...

eleh, Chunji saya lagi comey la :P